Назад


 
Рішення виконкому № 143

БОБРОВИЦЬКА МIСЬКА РАДА
Чернігівської областi
В И К О Н А В Ч И Й К О М I Т Е Т
Р I Ш Е Н Н Я

Про перейменування вулиць
підвідомчої території міської ради

Відповідно до ст.ст. 40, 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки», з урахуванням пропозицій мешканців, громадської ради при РДА,з урахуванням обговорення на засіданні, виконавчий комітет Бобровицької міської ради вирішив:

1. Рекомендувати сесії Бобровицької міської ради розглянути підготовлений проект рішення «Про перейменування вулиць підвідомчої території міської ради», що додається, на черговому пленарному засіданні.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову.

Міський голова В.Якушко

Додаток
до рішення виконкому
від 29.10.2015 року №143

Про перейменування вулиць
підвідомчої території міської ради

Керуючись ст.26. Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки», беручи до уваги пропозиції мешканців підвідомчої території, громадської ради при РДА, враховуючи той факт, що інших пропозицій та рекомендацій щодо перейменування вулиць не надходило, сесія міської ради вирішила:

1. Перейменувати вулиці в м. Бобровиця:
Червонофлотську на Михайлівську;
Калініна на Квітневу;
Куйбишева на Широку;
Артема на Щасливу;
Боженка на Я.Мудрого;
50 років Жовтня на Лугову

3. Перейменування вулиць здійснити без зміни поштових номерів житлових будинків, установ та споруд.

4. Дане рішення вступає в силу з моменту його опублікування в засобах масової інформації та на офіційному сайті міської ради.

5. Доручити виконавчому комітету Бобровицької міської ради провести відповідну роботу щодо включення перейменованих вулиць до Словників державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань законності, регламенту та правопорядку.

 
  •  
Асоціація ОТГ